Vítání občánků

Šňůru našich vánočních vystoupení jsme začali stylově s nejmladšími. Na úřadu v Úlibicích se dnes 1.12.2012 sešli maminky a tatínkové a samozřejmě taky dědové, babičky a další příbuzní ke slavnostnímu přivítání svých potomků do života. Z důvodů rekonstrukce některých prostor úřadu bylo celé početné osazenstvo stěsnáno do zasedací místnosti. Trochu jsem se obávala, že až spustí najednou harmonika, kytara a housle, občánkové, kteří se tulí v mámině náručí  sotva půl metru od nás, se rozzlobí a my budeme poprvé ne vypískáni ale vyřváni.
Naštěstí pro úlibické děti platí, že co Čech, to muzikant. Všechny nás upřeně sledovaly a já měla chvílemi pocit, že by se k nám  rády přidaly.
Jen nejmenší princeznička v červených šatech po mé levici hned u první písničky spokojeně usnula.

2 odpovědi na “Vítání občánků”

 1. Dobrý večer,
  chtěla bych poděkovat za parádní vystoupení na vítání našeho syna i dalších dětí. Moc se mi vaše vystoupení líbilo, tak bych se ráda zeptala, zda by bylo možné se dohodnout na vystoupení na jedné akci, v níž budu pořadatelkou. Tedy pokud budete mít zájem.
  Jedná se o 700let obce Labouň (vesnice, z níž pochází můj manžel), dne 6.července v čase cca 15-18hod (přesný čas upřesníme). Měli bychom zájem o cca hodinové vystoupení. Počítáme zhruba 150 lidí. Občerstvení pro vás bude zdarma.
  Prosím, napište mi názor a kolik si ceníte svého času ;-).
  Děkuji a přeji hezký večer.
  Ilona Strnadová

 2. Dobrý den,
  děkujeme za pochvalu a pozvání. Moc si toho vážíme. Určitě se s kolegy z kapely domluvíme a co nejdříve vám napíšeme, abychom domluvili podrobnosti.

  Hynek Beran
  Ze šuplíku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five × 5 =