U šamana II.

saman-WEB-U-samanaZpívánky v hospůdce U Šamana se už asi staly takovou stálicí našeho muzicírování. Sešli jsme se tam v poslední třetině listopadu a Hynek tentokrát místo 6 strun měl jen 4. Ne že by mu divokým hraním na kytaře popraskaly, ale vzal s sebou pro změnu housle.

Je hrozně fajn, když občas nemusím o našem vystoupení psát já. A tak tentokrát využívám hezkých slov, která napsal pan Karel Reis do svého Občasníku zapadlých vlastenců:

„V pátek navečer bylo v jičínské hospůdce U Šamana opět živo.  Nejprve naše duo MAMI,  Marcelka s Mirečkem, předvedli své vytříbené umění ve hře na kytaru. Později byli vystřídáni skupinou Ze šuplíku a kytaristou  Tomášem Dvořákem. Jsem toho názoru, že „Šuplíkáři” z Řehče to dotáhnou hodně daleko. Hynek Beran je  nepochybně skvělý muzikant a paní Dana výborná zpěvačka. Když to patřičně „rozbalí”, kam se na ni hrabou renomované zpěvačky. Také píše dobré texty, a to nejen písní, což nedávno prokázala v Časopise autorů Jičínska. Tomáš Dvořák je kytarista tělem i duší, ale hlavně je neodolatelným strůjcem dobré nálady.“

(Foto: Karel Rais)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seven + 5 =