Premiérová Smlouva s ďáblem

Fantazie je podle mě jeden z nejcennějších darů, které jsme my lidé dostali do vínku. Každý z nás s ní  zachází jinak. Jeden vymyslí skvělé jídlo, druhý uplete krásný svetr, třetí je úžasný milenec.
Jakou podobu má fantazie Ze šuplíku, jste si  mohli poslechnout 22.1. 2013 v  Knihovně V. Čtvrtka v Jičíně, kde jsme zahráli 8 písniček s fantasy tématikou. Já napsala jako obvykle texty a Hynek melodie a většina z nich měla tento večer svou premiéru.
V hudebně literárním pásmu nazvaném Smlouva s ďáblem, jsme se spřáhli…ne, s ďáblem rozhodně ne, ale se členy Literárního spolku, a tak jsme nejen hráli a zpívali, ale také poslouchali  jejich autorské čtení povídek.
Já si zkusila vystupovat na obou frontách. Přečetla jsem svou povídku „Nikdy neříkej nikdy“ a hned se mi chce napsat, že už NIKDY nebudu číst i zpívat v jednom vystoupení, protože to je pro  hlas  opravdu ďábelská zkouška.
Samozřejmě do toho ale půjdu znovu.  Už teď máme nabídky na zopakování celé akce, která nás  dostala daleko od předvolební politiky i povánočních slev,  a ještě k tomu jsme poznali zajímavé lidi, se kterými snad svou lásku ke světu fantasy budeme sdílet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 × 2 =